Już po raz XVI spotkaliśmy się w sali GOK-u na naszej Parafiadzie, czyli spotkaniu przy stole, występach i emocjach związanych z loterią. Po roku przerwy z niesamowitym entuzjazmem połączyły swoje siły dzieci, młodzież i dorośli. Jak zawsze niezawodni nasi strażacy, jak zawsze niezawodne panie z Kół Gospodyń, jak zawsze niezawodny dyrektor Ośrodka Kultury, jak zawsze niezawodny konferansjer, jak zawsze… i tutaj długa lista tych, którzy razem i dla siebie przygotowali to niedzielne popołudnie. Zdjęcia nie oddadzą tego, co było. Te fotografie, to tylko kronikarski zapis pojedynczych kadrów ze wspólnej zabawy. Nie przekażą tego, jak zatęskniliśmy za tym, by razem się spotkać. Pozostały nagrody, wspomnienia, no i grosz niemały na kontynuację remontu naszego parafialnego kościoła w Mórkowie. Nie tylko on potrzebuje nowego blasku. My na pewno też co jakiś czas potrzebujemy nowych sił, by to życie wyglądało coraz piękniej … WSZYSTKIM, którzy rękę do Parafiady przyłożyli: DZIĘKUJEMY !!!

« z 3 »

Categories:

Tags:

Comments are closed