1. Dzisiaj 13 niedziela zwykła. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali obchody Uroczystości Bożego Ciała, oktawy i Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziękuję strażakom, wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, całej Służbie Liturgicznej, panu organiście, osobom niosącym sztandary, panom niosącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przeżycia tych dni. Dziękuję też za posprzątanie naszych świątyń. W tym tygodniu przywilej ten mają mieszkańcy Mórkowa, os. Nowe Mórkowo 4 i 5 i Lipna ul. Spacerowa 10 i 13.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po mszy św. W tym dniu przypada Uroczystość św. App. Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Świętej.
  1. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. W Mórkowie w czwartek od 17.00 do 17.45, a w Lipnie w piątek od 16.30 do 17.45. Zachęcamy, aby w okres wakacji wejść w stanie łaski uświęcającej.
  1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.
  1. Wszystkim życzymy dobrych, spokojnych i radosnych wakacji. Niech będzie to także czas duchowego wzrostu.

Tags:

Comments are closed