1. Dzisiaj 2 niedziela zwykła. Dziękuję za posprzątanie naszych świątyń. W tym tygodniu proszę o posprzątanie mieszkańców: Mórkowo 57 i 58 oraz Lipno ul. Okrężna 28, 28a i 30. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na dzisiejszą składkę remontową. Zakończyliśmy tegoroczne spotkania kolędowe na mszach św. Bardzo dziękuję za wszystkie oznaki życzliwości oraz złożone ofiary kolędowe.
  2. W koszyczku przy wejściu do kościoła są buteleczki z wodą święconą, można zabrać je ze sobą do domu.
  3. W poniedziałek przeżywać będziemy w Kościele Dzień Judaizmu. Od wtorku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po mszy św. Prośby i podziękowania na Nowennę można wrzucać do skrzyneczki przy wejściu do kościoła.
  5. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed mszą św. Biuro Parafialne czynne będzie w tym tygodniu we wtorek i w czwartek przez pół godziny po mszy św. Na inny termin można umówić się telefonicznie.
  6. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka już dziś życzymy błogosławieństwa Bożego, wielu sił duchowych i fizycznych oraz pociechy z wnuków.
  7. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wypoczywającym, życzymy miłych i udanych ferii zimowych.
  8. Zmarli nasi Parafianie z Lipna: + Antoni Kobiela l. 67 i + Leokadia Rogala l. 96. Wieczny odpoczynek…

Tags:

Comments are closed