KOMUNIKATY

2 Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

1. Przypominam o prawidłowym i profesjonalnym zasłanianiu ust i nosa w przestrzeni publicznej.
  2. W Wielkim Poście nabożeństwa Pasyjne. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu po mszy św. o godz. 15:00 (dziś w Mórkowie za tydzień w Lipnie).
  3. Droga Krzyżowa w czwartek w Mórkowie po mszy św. o godz. 18:00, w piątek w Lipnie po mszy św. o godz. 18:00.
  4. Do niedzieli 14.03 – organizujemy zbiórkę produktów żywnościowych dla Sióstr Elżbietanek w Poznaniu z ul. Łąkowej (chodzi o produkty do smarowania oraz obkładu kanapek). Siostry od początku pandemii codzienne karmią ponad 400 osób. Produkty można dostarczać do zakrystii lub na probostwo. W niedzielę palmową będziemy materialnie wspierać Dom Pokoju w Betlejem również prowadzony przez Siostry Elżbietanki.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na składkę ekonomiczną.
  6. Dziś przed świątyniami zbiórka do puszek na dzieło pomocy Ad Gentes.
  7. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:45 – 17:30 spowiedź św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Chorych i starszych parafian odwiedzę z komunią św., po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. W wielkim poście składamy daninę diecezjalną na funkcjonowanie Caritas, Seminarium Duchownego, domu księży emerytów, Katedry. Koperty z daniną i ofiarą na kwiaty do Grobu Pańskiego składamy w czasie składki lub można wpłacić na konto Parafii. Z góry dziękuję za zrozumienie i składane ofiary.
  9. Dziękuję za składane ofiary, które pozwalają funkcjonować parafii w wymiarze materialnym. Swoje darowizny można wpłacać także na konto parafialne. Nr konta: 72 1240 1499 1111 0010 2536 9965; Parafia pw. Wszystkich Świętych w Mórkowie.
  10. Dziękuję za posprzątanie świątyń. Proszę o posprzątanie kaplicy w Lipnie, państwa z Kolejowa 3/1, 3/2; natomiast kościoła w Mórkowie, państwa z Mórkowa, Hlonda 39, 59.
  11. Przewodnik Katolicki: www.przewodnik-katolicki.pl, + modlitewnik oraz Miłujcie się
  12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.