INTENCJE

NIEDZIELA – 13.06.2021
8:00+ Mieczysław Kowalczyk – od bratowej Anity z rodz., Brata Henia z rodz., brata Zdziska z rodz., + Emilia, Ignacy, Władzia Kowalczyk, Rozalia, Klemens Kobiela
10:00+ Stanisław Prozorowski (6)
11:30Za parafian + Aleksander Nadolny – od chrześniaka Arkadiusza z Lidką i dziećmi, Anety i Pawła z dziećmi, + Julianna Juszczak – od Grażyny Koszyczarek, Grażyny Dosz, Anny Haremza, Barbary Witowskiej, Aliny i Renaty Sobeckiej, + Sławomir Kobielak – od teściowej Marianny Toboła, + Monika Nadolna – od Aureli i Tadeusza z rodz.
 PONIEDZIAŁEK – 14.06.2021
17:30+ Aleksander Nadolny – od Elżbiety, Zenona Wolnik z rodz., Leokadii Rogala, Bogumiły i Mirosława Musielak z rodz., Zofii i Urszuli Langner
18:00+ Mieczysław Kowalczyk – od Anieli, Stanisława Bury, Józefa, Haliny Korba z córką, Beaty, Jana Solawa z synem, Anety i Jarosława Świerczak z dziećmi, Marty i Rafała Szymusiak z dziećmi, Władzi Dziadosz z rodz. z Zubrzycy Górnej, Stanisława Kowalczyka z Nowego Targu, Geni Małysa ze Stasinki, Agaty sikora z rodz., Urszuli Wójciak z rodz., Anieli Kowalczyk, Uli, Piotra Grabarek z rodz, Ignaca, Marii Kowalczyk, Elżbiety, Piotra Kowalczyk z rodz., kuzynów z rodz. Emila Kowalczyka, Zdzisława Korba z rodz., Józefa Sowiński z rodz., Jolanty, Piotra Kowalczyk z rodz. Haliny Kowalczyk z rodz., Emili Zaremba z rodz. z Zubrzycy Górnej, Sylwii i Marka z Oświęcimia, Teresy, Jerzego Danel z Czechowic Dziedzic, Antoniego Lasek z rodz.
 WTOREK – 15.06.2021
17:30+ Helena Korbel – od Haliny i Czesława Stark z rodz.
18:00W 25 rocznicę sakramentu małżeństwa
 ŚRODA – 16.06.2021
17:30+ Magdalena Kociołek – od Doroty, Danuty, Grzegorza Mały
18:00+ Halina Karwatka – od Zenona, Elżbiety Wolnik z rodz. Urszuli Brodowicz z córką
 CZWARTEK – 17.06.2021
17:30+ Stefania, Stanisław Banaszak, Emilia, Jan Snopek i zm. z rodz.
18:00+ Stanisław Golembka, Czesław Zalisz, zm. z rodz. Golembka, Zalisz
 PIĄTEK – 18.06.2021
17:30+ Tadeusz Zyber – od rodz. Piotrowskich, Resińskich, Brodowicz, Bortelów, Lubiatowskich, Olszaków, od Marty z rodz.
18:00+ Edward Schaeffer, Marianna, Franciszek Walczak
 SOBOTA – 19.06.2021
18:00+ Stanisława, Stanisław Grabowskich i zm. z rodz.
 NIEDZIELA – 20.06.2021
8:00+ Edward, Józef, Anna, Zofia Romanowscy, Stefania, Stefan Kubaccy, zm. r. Filuś
10:00+ Zenon Budner
11:30Za parafian + Aleksander Nadolny – od Mariana Juszczaka, rodz. Nędzów i Kuberskich, + Julianna Juszczak – od wnuczki Anety i Pawła z dziećmi, wnuka Arkadiusza i Lidii z dziećmi, + Tadeusz Zyber – od wnuków i prawnuków, + Mieczysław Kowalczyk – od Jadwigi, Marka Frąckowiak z rodz., Alicji, Mateusza Frąckowiak z córkami, Doroty, Pawła Lubiatowskich + Sławomir Kobielak – od córki Anny z mężem i dziećmi, + Monika Nadolna – od Doroty Nadolnej, Judyty, Pawła Grzęda z dziećmi, + Grażyna Koper – od siostry Ewy z rodz.