“Oczekujesz cudu? Spójrz na swoje dzieci.” Taki był temat rodzinnej gry terenowej, trochę jeszcze na zakończenie wakacji i trochę z myślą o już rozpoczętym nowym roku szkolnym. Przygotowana przez jednego z ojców gra polegała na przejściu zaznaczonej na mapce trasy, odnalezieniu w zaznaczonych miejscach właściwych liter, które na końcu dało hasło: rozwiązanie gry. Gra była przygotowana dla dzieciaków w każdym wieku i wszystkim sprawiła wiele radości. Ostatnim punktem trasy był ogród przy probostwie, gdzie mamy czekały już z dobrym ciachem i oczywiście pysznymi kiełbaskami z ogniska, które każdy mógł sobie sam przygotować. Tutaj też podsumowaliśmy grę i wylosowaliśmy jeszcze dodatkowe nagrody. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkę uczestnictwa w zabawie. Czy się podobało? Najlepszą oceną były pytania dzieci: kiedy będzie następna gra?

Categories:

Tags:

Comments are closed