pw. Wszystkich Świętych w Mórkowie – Archidiecezja Poznańska

IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018

1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Przed świątyniami zbiórka do puszek na ASD w Poznaniu.
  2. Od poniedziałku do środy rekolekcje szkolne dla uczniów Zespołu Szkół w Lipnie wg planu podanego przez szkołę.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby ekonomiczne parafii.
  4. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski
  5. W środę święto św. Marka Ewangelisty
  6. W czwartek msza św. o godz. 8:00 – biuro parafialne nieczynne.
  7. Biesiada parafialna w tym roku odbędzie się 11.05 w GOK w Lipnie – koszt to 70 zł od osoby – zaproszenia do nabycia u ks. Proboszcza. Zagra zespół Vega+. Strój dowolny. Loteria. Dochód przeznaczamy na rzecz renowacji świątyni parafialnej w Mórkowie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o tradycyjne placki, nagrody na loterię i inne rzeczy mogące pomóc w organizacji oraz chętne osoby do podawania do stołu. Za co już bardzo dziękuję.
  8. Za tydzień po mszy św. o godz. 11:30 w Lipnie, spotkanie rodziców dzieci klasy 3.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła w Mórkowie, proszę w tym tygodniu Państwa z Mórkowo, os. Wierzbowe 74 A, 74 B. Dziękuję za posprzątanie kaplicy w Lipnie, proszę w tym tygodniu Państwa z Lipna, ul. Kwiatowa 12, 14.
  10. Przewodnik Katolicki: o tym, że w ochronie godności człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci ważne jest również to, co „pośrodku”
  11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.

JAK NIE JA, TO KTO?

JAK NIE DZIŚ, TO KIEDY?

72 1240 1499 1111 0010 2536 9965 z dopiskiem REMONT

URATUJ KOŚCIÓŁ I PRZEJDŹ DO HISTORII

2015 – remont fundamentów kościoła, kanałów wentylacyjnych oraz budowa kanalizacji deszczowej, wymiana posadzki boczne wejście, kaplica św. Józefa oraz magazyn;

2016 – nowe kinkiety oraz nagłośnienie (instalacja, wzmacniacz i mikrofony);

2017 – oddano do renowacji obraz z ołtarza głównego;

2017 – remont dachu kościoła (wieniec, konstrukcja, nowa dachówka, rynny);

2017 – nowe wejściowe drzwi boczne oraz wymalowanie wnętrza wejścia bocznego;

2018 – renowacja obrazu “Obcowanie Świętych” Gottlieb Rontz, 1859 r.